/ 2020-06-12

Hayatta kötü ihtimallerin sigortası varsa, iyi ihtimallerin de sigortası var! İyi İhtimallerin Sigortası ile hayatı güvenle yaşarken, sigorta süreniz dolduğunda risk gerçekleşmemişse ödediğiniz primlerin tamamını USD olarak geri alırsınız. Böylece geri aldığınız prim ile kendiniz ve sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Örneğin çocuğunuzun eğitimine yatırım ve katkı sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca İyi İhtimallerin Sigortası sayesinde poliçe süreniz boyunca Çocuk Paketi ek faydasından da ücretsiz yararlanırsınız. Sigorta süreniz boyunca riskin gerçekleşmesi durumunda ise ödenecek tazminat, ailenize destek sağlamış olur.

Kapsanan teminatlar neler?

Vefat teminatı, yaşam teminatı* ya da kaza sonucu vefat teminatı.
* Yaşam teminatında; prim ödeme ve geçerlilik şartlarının sağlanması halinde, poliçe süreci içinde vefat teminatı kapsamında bir tazminat ödemesi yapılmamışsa ve poliçe feshedilmemiş ya da poliçeden cayılmamışsa sigorta süresi boyunca ödenmiş olan toplam prim tutarı kesintisiz şekilde sigortalıya ödenir.

18-65 yaş arasında herkes için düzenlenebilen İyi İhtimaller Sigortası en az 12 en fazla 20 yıl süren poliçe süresine sahiptir.

Ödediğiniz primlerin tamamını, aylık brüt ücretin %15'ini ve brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

İyi İhtimallerin Sigortası ve diğer ürünlerimize ilişkin kısa tanıtım videolarımızı izlemek için galerimizi ziyaret edin

 Sizi ve sevdiklerinizi Avivasa şemsiyesi ile güvence altına almak için 0 555 271 62 71 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz