Kasko sigortası ile aracınız kazadan yolda kalmaya çalınmadan sele, anahtar çalınmasından yanlış akaryakıt dolumuna kadar birçok riske karşı korur. Kendinizi, aracınızdaki yolcuları ve kişisel eşyalarınızı hatta karşı aracı ve araçtaki yolcuları bile güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca yol yardımı,mini onarım, geçici ikame araç, acil tıbbi yardım hizmetleri kasko kapsamında.

Aracınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda  doğru ürün ve fiyatlama ile kasko sigortası ile güvence altına almak için Ali Zeybek Sigorta olarak bir telefon uzağınızdayız. Kahvemizi içmeye bekleriz.

 

Kasko Sigortası ile Neler Güvende?

Araç

Aracınızla yaptığınız kazalarda veya çalınma, yolda kalma, doğal felaketler, anahtar çalınması, yanlış yakıt dolumu gibi durumlarda sigortanız yanınızda.

Şoför

Araç kullanırken başına gelebilecek kazalarda karşılaşacağın hasar ve tedavi masrafları, kasko kapsamında.

Araçtaki Kişisel Eşyalar

 Olası riskler yaşandığında araç içindeki kişisel eşyanız da koruma altında.

Karşı Araç

Aracınızla karşı tarafa vereceğiniz maddi veya bedeni zararlarda Zorunlu Trafik Sigortası limitleri yetersiz kalırsa oluşacak masraflarınız da güvence altında.

Teminatlar

Çarpma & Çarpışma

Sigortalının iradesi dışında, sabit ya da hareketli bir cisim tarafından araca çarpılması ya da aracın böyle bir cisme çarpması durumunda oluşacak masrafları karşılar.

Yangın

Aracın kısmen veya tamamen yanması durumunda oluşan hasarları kapsar.

Hırsızlık

Aracın çalınması halinde sigorta sahibine araç rayiç bedeli kadar ödeme yapılır.

 

İhtiyari Mali Mesuliyet

Üçüncü kişilere verilen maddi ve bedeni zararların trafik sigortası teminatlarını aşan kısmını üstlenir.

Koltuk Ferdi Kaza – Tedavi Masrafları

Yolculuk süresi boyunca yaşanacak her türlü kaza sonucu oluşan vefat, maluliyet ve tedavi masrafları teminat altındadır.

Hukuksal Koruma

Sigortalının aracıyla dahil olduğu herhangi bir kaza neticesinde yapmak zorunda olduğu hukuki savunma ve dava masraflarını karşılar.

Yol Yardım Hizmetleri

Aracın bozulması, kaza sonucu hareketsiz kalması gibi durumlar ile aracın yakıtının bitmesi, lastiğinin patlaması gibi hallerde çekici hizmeti sağlanır.

Mini Onarım

Kasko poliçesi geçerliliği süresince ekstra bedel ödenmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın araçtaki ufak hasarların tamir masraflarını karşılar.

Ek Teminatlar

Doğal Afetler

Dolu, sel, deprem, fırtına, yıldırım, su baskını, toprak kayması, yanardağ püskürmesi gibi vakalarda aracın gördüğü zararları kapsar.

Terör

Terör olaylarından dolayı hasar gören aracın tamir masraflarını kapsar.

Kişisel Eşya

Araç park halinde iken veya içinde kimse bulunmadığı sırada araç içerisinde bırakılan kişisel eşyanın çalınması, sigorta kapsamında değerlendirilir. (Ticari mallar, nakit, kıymetli evrak, mücevherat hariç.)

Yurt dışı

Aracın yurt dışı seyahatlerde olası risklere karşı güvence altına alınması sağlanır.

Yanlış Akaryakıt Dolumu

Akaryakıt alımı esnasında pompacının yanlış akaryakıt dolumu yapması durumunda, aracın maruz kalacağı mekanik masraflar, teminat limiti dahilinde karşılanır.

Anahtar Kaybı

Sigortalı aracın anahtarının kaybolması veya çalınması durumunda, aracın sonradan yaşanacak güvenlik sorunu riskine karşı, kilit sisteminin değiştirilmesi, anahtarın kopyalanması veya yeniden kodlanması masrafları teminat altındadır.

Ek Aksesuar

Aracın orijinal parçaları dışında sürücünün yaptırdığı ek aksesuarların zarar görmesi durumunda oluşacak masraf, ek teminat kapsamındadır.

Kemirgen Hayvan Zararları

Kemirgen hayvanların kaportaya girmesi halinde araca verdikleri hasarın maliyeti, ek teminat kapsamındadır.

Anahtar ile Çalınma

Araç anahtarı ile aracın çalınması durumunda bundan doğacak zararlar kapsam dahiline alınır.

Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortası ile yurt dışı seyahatiniz sırasında da güvendesiniz !

İNCELE
Mühendislik Sigortası

Mühendislik Sigortası

Mühendislik Sigortası ile işletme ve faaliyet sahalarınızda da güvendesiniz !

İNCELE
Hayat Sigortası

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası ile hayatın getireceği beklenmedik durumlara karşı kendinizin ve sevdiklerinizin yaşam standartı güvende!

İNCELE