Trafik Sigortası, sigortalı aracın kazaen diğer araç ve araçtaki üçüncü şahıslara verebileceği hasarları, Hazine müsteşarlığı tarafından önceden belirlenen limitler dahilinde karşılar.

Ali Zeybek Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak sizin için doğru teminat uygun fiyatla hizmetinizdeyiz. 

Trafik Sigortası İle Neler Güvende?

Karşı Araç

Sigortalının başına gelebilecek kaza halinde karşı araca verdiği zararın giderleri, belirlenen limitler kapsamında güvence altında.

Karşı Araçtaki Kişiler

Kara yolunda yaşanacak kaza durumunda, sigortalının karşı araçtaki kişilere verdiği bedensel zararın sorumlulukları, belirlenen limitler kapsamında güvence altında.

Teminatlar

Üçüncü Şahıs Sorumluluk

Sigortalı aracın kara yolunda kazaya karışması sonucu başka bir araca zarar vermesi durumunda, 3. şahsın maddi ve bedeni zararının karşılanması, Zorunlu Trafik Sigortası teminatı kapsamındadır. Teminat limitleri, Hazine Müsteşarlığı tarafından yıllık olarak belirlenir.

Ek Hizmet ve Avantajlar

Ferdi Kaza Hizmeti

Sigortanıza ek, 5.000/10.000/20.000 TL limitli ferdi kaza avantajıyla sadece 3.şahıslar değil, kendinizi de koruma altına alabilirsiniz

Teminat Genişletme Avantajı

3. şahısların bedeni hasarlarına karşı, sigortanıza ek olarak 150.000/450.000 TL ilave koruma teminatına sahip olabilirsiniz

Çekici Hizmeti

Kaza ve arıza durumunda Trafik Sigortası sizinde yanınızda olsun istiyorsanız sigortanıza ek olarak belirlenen ücretlerle çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Konut Sigortası

Konut Sigortası

Konut Sigortası ile eviniz her zaman güvende!

İNCELE
Deprem Sigortası  (DASK)

Deprem Sigortası (DASK)

Deprem Sigortası ile eviniz Deprem ve depremden kaynaklı riskler için her zaman güvende!

İNCELE
Sorumluluk Sigortaları

Sorumluluk Sigortaları

Sorumluluk Sigortaları ile mesleki faliyetiniz sırasında da güvendesiniz !

İNCELE